X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal

اشتغال زایی و ورزش - نکات آموزش کاراته به کودک

اشتغال زایی و ورزش - نکات آموزش کاراته به کودک

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

لينك هاي روزانه
Daily Links

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 8
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 40
» بازديد سال : 103
» بازديد کل : 103
» اعضا : 0
» مطالب : 10

نکات آموزش کاراته به کودک


تاریخ انتشار پست : 1397/5/15 بازدید : 0

۱-ساختار و تکرار

بچه های جوان و کودکان، ساختار و تکرار کردن را دوست دارند. بنابراین نباید از تکرار تمرینات مشابه ناراحت بود هنر جویان آنرا بخوبی یاد می گیرند و از تکرار لذت می برند.

بچه ها دوست دارند بدانند چه کاری انجام خواهند داد.کیک رنگی بهمین دلیل بر قراری ارتباط مهم است. من دوست دارم از دستورات شفاهی در بیان کاری که الان انجام میدهم و اینکه بعد از چه حرکتی را تمرین می کنم، استفاده کنم. علاوه بر این تمام درس های ما با قوا نین مربی گری کاراته شروع می شوند این یک ساختار قابل پیش بینی برای هر درس بوجود می آورد. بنابراین کلاس کاراته باید جذاب بوده و مهارتهای که که بچه ها کسب کرده اند را بخوبی نمایش می دهد. (ساختار)

اموزش کاراته به کودکان

۲-نظم و انظباط و قوانین محکم

کودکان باید بفهمند که چه چیزی در کاراته و در باشگاه قابل قبول و مطابق با قوانین است. اگر کودکی کار اشتباهی در باشگاه یا در خانه و در حین تمرینات انجام داد، باید یک تنبیه کوتاه و سرگرم کننده به او داد. مثلا ده بشین پاشو در ازای گوش نکردن به دستورات مربی.

۳-مسئولیت پذیری

بچه ها هر چیزی را یاد می کیرند آنها باید با یک حریف تمرین کنند.کیک سفید این کار برای آنها طبیعی است و سبب می شود بچه های با تجربه تر اطلاعات خود ر ا را به دیگران یاد دهند و در قبال کمک به بچه ها ی تازه کار احساس مسئولیت کنند. همچنین برای تشویق هر کودک تا اینکه جلوی کلاس بایستد و بگوید که هر کس چه کاری انجام دهد.

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد