X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal

اشتغال زایی و ورزش - نکاتی برای لاغری برای افراد شاغل

اشتغال زایی و ورزش - نکاتی برای لاغری برای افراد شاغل

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

لينك هاي روزانه
Daily Links

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 3
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 35
» بازديد سال : 98
» بازديد کل : 98
» اعضا : 0
» مطالب : 10

نکاتی برای لاغری برای افراد شاغل


تاریخ انتشار پست : 1397/3/23 بازدید : 14
مکن است شما هم در اطراف خود زنانی را ببینید که علیرغم داشتن مشغله زیاد و داشتن بچه، بعد از زایمان و در حین خانه داری، همچنان بدن خوش فرم خود را حفظ می کنند. راز آن در 4 نکته زیر خلاصه می شود:

۱- ورزش را صبح انجام دهید

ساعت ۷ صبح است. وقت آن رسیده است که بیرون رفته با ورزش یوگا شروع کنید. در حقیقت، تحقیقات نشان می دهد که زنان که صبح کار می کنند، برنامه هایشان را با موفقیت بیشتر نسبت به اشخاص دیگر انجام می دهند. یک فرد سحرخیز نیستید؟ راز اول لاغری ما این است که باید سحرخیز باشید. اولش سخت است، اما ارزشش را دارد. کارول اسپل، مدیر ملی تناسب اندام گروه ایکویینوکس می گوید: “هرچه بیشتر در روز برای کار کردن صبر کنید، بهانه های بیشتری می توانید پیدا کنید تا ورزش کردن را کنار بگذارید.” منظور او این است که باید اولویت را به ورزش بدهید نه کارهای دیگر که در آموزش بورس نیستند.


یک مطالعه انجام شده در دانشگاه گلاسکو در اسکاتلند نشان داده است که مربیان سحرخیز نسبت به افرادی که در روز دیرتر کار می کردند احساس شادی بیشتری دارند.


۲-شروع به رفتن به سالن کنیدو یک کمد بگیرید.

حتما یا در خانه ورزش یوگا را انجام دهید، یا ایروبیک یا سالن بدنسازی و فیتنس. می توانید در یک باشگاه نزدیک محل زندگی یا کار خود ثبت نام کنید. اما یکی از مشکلات خانم های پرمشغله این است که باید کلی وسیله و خرت و پرت جمع کنند و به سالن ورزشی بروند. کار سختی هست. کنستانس مانسینک، ۴۰ ساله، از شهر نیویورک می گوید: “هر فصل تعطیلات من یک کمد در سالن می گیرم و لباس های تمرین خود و سایر وسایل مورد نیاز را در آنجا نگه می دارم.” “به این ترتیب مجبور نیستم هر چیزی را با خود ببرم، و هیچ عذری ندارم که بعد از کار به باشگاه نروم.”

۳-روی چهار مورد کار کنید.

جاناتان رز از باشگاه تناسب اندام در مریلند توضیح می دهد: “اگر زمان زیادی ندارید تا صرف کنید، با توجه به تمرکز بیشتر بر عضلات بزرگ، بیشترین قدرت را خواهید گرفت.” وزن بدن به سرعت هر منطقه مشکل را مورد هدف قرار می دهد. حتما اگر نمی رسید ورزش کنید این چهار تمرین را انجام دهید: بشین پاشو با وزنه (اسکات زدن)، طناب زدن، دراز نشست و تمرین مشت زنی (بسیار برای رسیدن به اندام مناسب مفید است!).


۴- مراقب تمرینات خود باشید – به معنای واقعی کلمه.

حداقل یک بار در هفته، تمام تمرینات خود را بنویسید و لیست را در جاییکه می بینید، مانند یخچال خود داشته باشید. مایک مونرو، مدیر برنامه تلوزیون پوش در نیویورک می گوید: “اگر روال کار شما در مقابلتان نباشد، آن را براحتی فراموش می کنید”. در واقع، تحقیقات انجام شده در دانشگاه مکسترست در انتاریو، کانادا، نشان داده است که نوشتن تمرینات در پیشبرد کارتان تاثیرگذار خواهد بود. یکی دیگر از ترفند های انگیزشی این است: تمرینات خود را در یک هفته در سه تا پنج کارت یادداشت کنید و به محض این که آنها را انجام دادید، کارت ها را بکشید. مونرو توضیح می دهد: “هدف شما این است که هفته را بدون هیچ کارتی به پایان برسانید.”

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد